konkurs wypromuj fundusze

 KONKURS „WYPROMUJ FUNDUSZE”, dla studentów świętokrzyskich uczelni.

Wszystkich studentów ze świętokrzyskich uczelni wyższych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.
Dwuetapowy konkurs polega na wcieleniu się w rolę Punktu Informacyjnego, który stara się o dotację z funduszy europejskich na akcję promującą swoje usługi.
• W I etapie uczestnik konkursu wypełnia formularz zgłoszeniowy (wzorowany na rzeczywistym formularzu wykorzystywanym do pozyskania środków unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej)
 i składa go w Głównym Punkcie Informacyjnym do 26 października 2012 r.
• II etap polega na wypełnieniu „Formularza konkursowego” (wirtualnego wniosku o dofinansowanie projektu), którego wzór  opracowany został na podstawie dokumentów aplikacyjnych wykorzystywanych w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego 2007-2013 - i złożeniu go w siedzibie Punktu do 24 listopada 2012 r.

Konkurs jest okazją do sprawdzenia umiejętności aplikowania o dotacje unijne, poznania specyficznych procedur towarzyszących dotacjom oraz do wygrania atrakcyjnych nagród.
Celem konkursu jest promocja Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE), a także zainteresowanie środowiska akademickiego Funduszami Europejskimi i popularyzacja wiedzy na temat Unii Europejskiej.

Lista zwycięzców opublikowana zostanie  30 listopada 2012 r.,  a 5 grudnia odbędzie się uroczyste wręczenie nagród;
• miejsce I   – tablet multimedialny,
• miejsce II  – aparat cyfrowy,
• miejsce III – skaner ręczny,
• za zajęcie miejsc od 4 do 10 równorzędne nagrody pocieszenia, a dla wszystkich uczestników konkursu upominki.

Zapraszamy do zgłaszania swoich prac!
Wszelkie pytania dotyczące konkursu można zgłaszać na adres e-mail:
gpi@sejmik.kielce.pl lub dzwoniąc na bezpłatną infolinię 800-800-440.


http://www.gpi-swietokrzyskie.pl/Aktualnosci/KONKURS_WYPROMUJ_FUNDUSZE_dla_studentow_swietokrzyskich_uczelni.html

Komentarze