najszybszy-wygrywa.pl jak się wypisać

Strona najszybszy-wygrywa - oszuści wyłudzający pieniądze i  rozsyłający spam
Niestety smutna wiadomość dla tych, którzy dostają spam ze strony najszybszy-wygrywa.pl.
Jak narazie nie można wypisać się z ich listy meilingowej. Ciągle prowadzone są zbiorowe pozwy sądowe, niestety bezskutecznie.

Pozostaje nam dodać filtr pocztowy do tego adresu e-mail i ustawić automatyczne usuwanie.

Jeśli ktoś jeszcze nie wpisywał swoich danych na tej stronie w celu wygrania nagród to stanowczo odradzam ! Jest to firma fikcyjna, wyłudzająca pieniądze.


Komentarze

 1. ClickQuickNow
  ul. Królowej Marysieńki 90
  KONTAKT:226517272
  LUB komórka 603-175-985

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wyłudzają pieniędzy, tylko dane osobowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pieniądze niestety też... Kiedyś się podszyli, że zbierają na jakieś dziecko, które potrzebuje pilnie operacji.....i że każda złotówka się liczy....

   Usuń
  2. To banda chorych umyslowo a szczegolnie Kostecki, ma podobno Alzheimera.

   Usuń
 3. Fa ktycznie Najszybszy wygrywa to NAJWIĘKSI OSZUŚCI W INTERNECIE!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. odwolaniezgody@najszybszywygrywa.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten adres jest zablokowany.
   Piszcie na rezygnacja@najszybszy-wygrywa.pl
   Pozdrawiam

   Usuń
 5. Sposób jest. Mnie się udało w kilka dni. Wysłałam w piątek 20 maili z informacją, że nie wyrażałam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych i żądam natychmiastowego usunięcia moich danych z bazy mailingowej. W poniedziałek otworzyłam skrzynkę i maile od nich nadal były. Wysłałam skargę do GIODO i jednocześnie maila (dokładniej 30 sztuk, jedna za drugą)do odwolaniezgody@najszybszy-wygrywa.pl z informacją, że nie reagują na mój wyraźny brak zgody i ponownie żądam usunięcia moich danych z ich bazy oraz poinformowałam o złożeniu skargi do GIODO. Tego samego dnia po południu otrzymałam wiadomość, że moje dane usunęli. Podziałało. Nie wiem co, czy skarga do GIODO, czy 30 sztuk maili, ale podziałało

  OdpowiedzUsuń
 6. NIESTETY wyslalam do nich emeil ale poczta mi je ordzuca chyba oni zablowowali swoja skrzynke pocztowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nr kom to do kogo jest?

   Usuń
  2. rezygnacja@najszybszy-wygrywa.pl

   ten działa

   Usuń
  3. Już nie działa

   Usuń
  4. pisz pod ten adres

   odwolaniezgody@najszybszywygrywa.pl

   Usuń
  5. Ja wysyłałam przed chwila. Tez ze 30 wysłałam, niech widzą, jak cięzko jest ze spamem. Ten adres co działa to jest odwolaniezgody@najszybszy-wygrywa.pl Musi byc z myślnikiem najszybszy-wygrywa.pl

   Usuń
 7. Nie działa już żaden e-mail :/

  OdpowiedzUsuń
 8. ten działa odwolaniezgody@najszybszy-wygrywa.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. już nie działa

  OdpowiedzUsuń
 10. Wysłałem maila o następującej treści i to pomogło.

  Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych i żądam natychmiastowego usunięcia moich danych z bazy mailingowej.

  Proszę o nie przesyłanie SPAMU!
  Każdego tygodnia dostaję po kilkadziesiąt ofert i tzw. „zapytań o zgodę” MAM TEGO DOŚĆ!
  Przesyłanie niezamawianej korespondencji godzi w moje prawa do wyboru treści, trwoni mój czas, a także pieniądze (odbierając Państwa wiadomość przez internet mobilny płacę za to!).
  Ponadto przypominam, że przesyłanie niezamawianych ofert handlowych jest wykroczeniem i podlega ściganiu na mocy ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U.2002.144.1204 – osoba spamująca musi liczyć się z wysokimi grzywnami.
  Dziękuję za zrozumienie i poszanowanie mojej prywatności.

  Do wiadomości: kancelaria@giodo.gov.pl

  PS.
  Życzę wytrwałości

  Na ten adres wysyłamy e-maila: odwolaniezgody@clickquicknow.pl oraz do wiadomości z treścią kancelaria@giodo.gov.pl

  Powodzenia  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy nie dałem powodu by u nich zaistnieć. Ale niestety też od kilku dni otrzymuję od nich meile. Niestety adres odwołaniezgody nie funkcjonuje. Meile są zwracane. Może ktoś wie jak pozbyć się tych natrętów??

   Usuń
  2. Odpowiadaj na maile na adres przychodzących spamów z treścią jak wyżej - na każdy mail po kilka razy i zawiadamiając jednocześnie kancelaria@giodo.gov.pl
   czyli Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, że jesteś nękany przez tą witrynę a adres odwolaniezgody@clickquicknow.pl nie działa.
   Powodzenia w walce ze spamerami - pozdrawiam

   Usuń
 11. Mieszkam daleko od Polski, nie mam pojecia skad wzieli moj adres internetowy?? to banda lobuzow, pisalam do GIODO, do Kancelarii Prezydenta, cicho wszedzie glucho wszdzie, teraz napisze do Papieza i do Prezydenta mojego kraju.Ten Kosecki to chyba chory na mozg??

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie te kurwy też prześladują - dziesiątki razy proponowali jakieś leki na kutasa , ( co im przyszło do głupiego łba ???) liczne prośby o zaprzestanie nie pomagały - aż w końcu zamówiłem na fikcyjny adres , kiedy kurier zadzwonił że nie może mnie znaleźć - Powiedziałem aby napisał że adresat odmówił przyjęcia i aby wsadzili sobie to w dupę.. Już miesiąc jak te kurwy dały mi spokój.....

  OdpowiedzUsuń
 13. ja nie podawałem danych, żona dostaje spam od ClickQuickNow Sp. z o.o. na adres, który ma legalnie tylko nasza klasa.
  ClickQuickNow Sp. z o.o. nie dopełniło warunków art. 25 ustawy o ochronie danych osobowych, narusza art. 10 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz nęka odbiorców art. 190A KK
  Jak stracimy cierpliwość zgłosimy sprawę karną, a listę świadków sami dostarczają tj. przedstawicieli firm jakie promują. Nawet w przypadku zagranicznych podmiotów dane są zwykle dostępne, jak nie to sami muszą podać.

  OdpowiedzUsuń
 14. NIE RADZE PROBOWAC W BENIN REPEBLICK CZARNI NIE TOLERUJA CONKURENJ JAJA WYRZNA I UPIEKAM

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz